46 views

Юний тернопільський геній поділився таємницею свого успіху

Йому тільки 17, а він уже довів, що неможливе стає можливим при бажанні й щоденній праці над собою!

200 балів з математики й стільки ж з фізики на ЗНО отримав випускник Тернопільського технічнoгo ліцею ТНТУ ім. І. Пулюя Богдан Вдовін.

Як констатують в управлінні освіти й науки області, за всю історію проведення тестування такий результат на Тернопільщині вперше.

Богдан зізнається: до ЗНО ретельно готувався. Самостійно. Впродовж 11 класу щотижня математиці й фізиці приділяв по п’ять годин. Інколи за допомогою звертався до викладачів. Саме їм, зауважує, й завдячує своїм досягненням. А ще своїй наполегливості й вірі в те, що будь-яка праця рано чи пізно обов’язково буде винагороджена.

Не обійшлось під час ЗНО й без казусів. При здачі бланку відповідей з математики, хлопець випадково зробив помарку. Комп’ютер при перевірці зарахував це за помилку. Тож Богдану довелось подавати апеляцію, щоб отримати чесно заслужених 200 балів.

“Рекoмендую шкoлярам наступнoгo рoку дуже oбережнo запoвнювати бланки”, – наголошує.

Точні науки Богдан любить змалку, хоча й з гуманітарними приятелює. До вступу в технічний ліцей навчався в школі з поглибленим вивченням іноземних мов. Освоїв французьку й англійську. Останню вчив за титрами фільмів.

У перший рік навчання в ліцеї, восьмому класі, здобув перемогу на міській олімпіаді з фізики. Потім – на обласній. І так чотири роки поспіль.  

Вступати тернопільский геній планує до столичного чи львіського ВНЗ на спеціальність, пов’язану з програумваням. Хоча місцевим вишам такі студенти також би не завадили.

За здобутих 400 балів Богдан Вдовін уже сьогодні отримає стипендію від міської ради в розмірі 5000 тис. грн. Бажаємо юному тернопільському генію успіху й підкорення нових вершин!

Джерело фото: Суспільне Тернопіль.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.