111 views

Цьогоріч на Тернопільщині планують реалізувати 11 тисяч новорічних дерев

Лічені дні залишилися до найочікуванішого періоду малечі й дорослих – Нового року. Відтак уже зараз мешканці починають планувати, як відсвяткувати цикл новорічно-різдвяних свят.
Звичайно, жодна оселя не обійдеться без головного атрибуту – новорічної ялинки. Разом із тим, ніякий штучний аналог ялини не замінить живу лісову новорічну красуню. Задля цього лісові господарства області щороку вирощують плантації новорічних дерев. Таким чином, купуючи живе новорічне деревце ви аж ніяким чином не шкодите навколишньому природному середовищу, а, навпаки, вносите свій безпосередній вклад в їхній розвиток, адже виручені кошти від реалізації хвойних буде спрямовано лісогосподарськими підприємствами на розвиток лісового господарства, – повідомляє Тернопільське ОУЛМГ.
Як поінформував відповідальний за ялинкову кампанію в Тернопільській області, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів управління Андрій Маланчук, лісові господарства планують реалізувати в новорічно-різдвяний період 2018-2019 року 11 тисяч новорічних ялин і сосен. Середня ціна новорічного дерева (погонний метр) становитиме 70 гривень з ПДВ.
Аби придбати новорічне дерево по собівартості, можна звертатися безпосередньо в лісгоспи та їхні підрозділи.
У кожному державному лісогосподарському підприємстві призначено відповідальних осіб за ялинкову кампанію 2018-2019 років. Крім того, відкрито гарячі лінії, за якими можна дізнатися інформацію про точки продажу новорічних ялин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.