407 views

У Тернопільському парку оселився «зайчик»

Не вухатий. А двоногий та безсоромний. Полює на різного віку панянок, і навіть маленьких дівчаток. Щойно зобачить котру – вистрибує з-за кущів та …рукоблудить.

Тернополянки жаліються: через онаніста парком Національного Відродження страшно ходити. І хоч полісмени заспокоюють, мовляв, такі хворі не нашкодять, але ж …хто достеменно знає, що може спасти на гадку збоченцю.  

«Не нападають, але…. Коли мені було 8 років і дорогою до школи на зупинці громадського транспорту отаке створіння показало мені свого… Я дуже злякалась, поїхала в зовсім іншу сторону, запізнилась в школу. Але головне, що я довго думала, що зі мною не так, раз дядечко показав це МЕНІ, розвернувшись до інших людей спиною. Від інших він сховався. Звичайно, що дорослим мені було соромно розповісти. Це відчуття страху пам’ятаю і зараз. Тому вважаю цих божевільних небезпечними. Вони можуть травмувати дітей», — пише в соцмережах Tania Melnyk.

«Колись, ще зовсім молодою я мала таку зустріч, але не розгубилася. Схопила, що було під руками і кинулася за ним. Втікав, як від вогню», —  пригадала Oksana Zavadska.

Зі скаргами на «зайчика», як кажуть у народі, тернополянки активно звертаються до поліції.

Аби убезпечити файномістян,  правоохоронці посилили патрулювання в парках та наголосили: «якщо ви помітили в парку підозрілого чоловіка, який чіпляється до дітей, жінок, негайно телефонуйте на лінію 102». Згідно з чинним законодавства непристойні дії чоловіка вважаються хуліганством і можуть каратись як штрафом, так і обмеженням волі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.