350 views

У Тернополі хтось викинув у кущі трійко маленьких кошенят

Трійко маленьких і беззахисних кошенят знайшла 30 липня Зоряна Еріка у кущах біля дороги, що поруч “Епіцентру”.

Тернополянка почула тихенький і жалісливий нявкіт. Пішла на нього.  Гуркіт від фур й авто  стояв такий, що понад 15 хвилин вишукувала котенят. Вони були за 50 см одне від одного, без коробки, дрібні, беззахисні, злякані…

“Їм десь два дня! Їх викинули! Бо котів там немає! – написала Зоряна в соцмережах і попросила небайдужих про допомогу для коть: – Терміново потрібна годуюча кішка, або ж хтось, хто годуватиме їх щодві години, або ж хто зможе їх забирати на ніч на годівлю…” 

Спершу кошенят прихистили у клініці “Євровет”.  Відтак спрацювала магія соцмереж. На Зорянин допис відгукнулась Марічка. Її білесенька киця днями народила кошенят. До гурту радо прийняла і трьох знайд.

“Дуже вдячна дівчинці Марічці, котра прихистила кошенят, волонтерам з ГО “Ноїв Ковчег”, які організували корм і підтримку, колективу “Євровет” за те, що послухали, взяли на перетримку абсолютно безкоштовно! Надіюсь, у котиків все буде добре…!” – зреагувала рятівниця та, по суті, хрещена котят Зоряна.

Через два місяці хвостаті малючки  шукатимуть нові родини, – констатує очільниця проєкту “Наppy animals Тернопіль” Олена Мудра. Певна, що вони виростуть енергійними, здоровими, домашніми, чемними чистюлями та стануть найщирішими, найдобрішими,  найлагіднішими друзями вам. Просто в такої мудрої і люблячої кицьки не можуть зрости інші. Тому вже придивляйтесь до знимок, обирайте та зголошуйтесь. Станьте добрими господарями для цих пухнастих гарнюнь. Вони вам віддячать любов’ю та вірністю!” 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.