469 views

У Тернополі роздавали будинки для котів (відео)

У Тернополі із 7 по 14 червня тривав флешмоб “Щасливий домашній улюбленець”.

Його організатори соціальна ініціатива HAPPY ANIMALS Тернопіль та “Просвіта” Тернополя.

У рамках Тижня вдячності домашнім тваринам файномістяни ділились світлинами й історіями про своїх хвостатих, вусатих, чотирилапих, пухнастих, повільних і рогатих друзів із хештегом
#мій_домашній_улюбленець .

За словами організаторки, просвітянки Олени Мудрої, участь у флешмобі загалом взяло 57 людей, 37 собак, 44 котики, тхір, морська свинка, два равлики ахатини й  п`ять щуриків.

А сьогодні, 16 червня, відбувся онлайн-розіграш призів від партнерів флешмобу. За допомогою програми random, що генерує випадкові числа, було розіграно три домики для котиків від Саt_house_nest,  6 пачок корму для собак і котів від ГО ТОЛК “Селіна”, а також три ідентифікаційні жетони для собак від  Animal-id.net UA.

Отож, корми для своїх улюбленців виграли: власники собак – Галина Федорова, Тетяна Тарасенко та Саша Словак; власники котів  – Любов Любасюк, Лана Світлана, Свєта Зьола.

У нових будиночках від  Саt_house_nest  оселяться хвостаті й вусаті друзі Ліліани Овен, Вікторії Робитницької та Оксани Родомської.

Тепер ніколи не загубляться, а коли, не дай, Боже, загубляться, то завдяки ідентифікаційним жетонам одразу знайдуться собачки Тараса Савчука, Ольги Зайчук, Алли Скалій-Гремечевської.

Про смачні презенти подбали організатори й для тхорика, морської свинки, щуриків та равликів.

Що ж, вітаємо переможців! Дарунки можна забрати на офісі ТМО ВТУ “Просвіта” ім. Т. Г. Шевченка, що на вул. Й. Сліпого, 3.

#мій_домашній_улюбленець

УВАГА! РОЗІГРАШ ОНЛАЙН!!!#мій_домашній_улюбленець

Опубліковано Happy Animals Тернопіль Вівторок, 16 червня 2020 р.

Організатори стверджують: попереду ще багато цікавих флешмобів, конкурсів, а головне – сюрпризів! Тож, доєднуйтесь до ініціативи HAPPY ANIMALS Тернопіль, вигравайте, черпайте ще більше корисної та важливої інформації, а головне – дбайте про тварин!Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.