141 views

У Тернополі оштрафували ресторан через… сексуальність людей

Факт порушення реклами було виявлено фахівцями Держпродспоживслужби в одному з місцевих журналів. Реклама закладу одного ресторанного господарства щодо послуги доставки їжі була описана як та, яка зображує/описує жінку та чоловіка як прикрасу та сексуальний об’єкт, включаючи натяки  на статеві стосунки та сексуальність людей, які нічим не пов’язані з рекламованим продуктом, та не мають прямих асоціацій зі споживанням рекламованих послуг.

 У Законі України «Про рекламу» йдеться, що  реклама не повинна містити інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності та вміщувати твердження, які є дискримінаційними за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також такі, що дискредитують товари інших осіб.

  З огляду на це та за результатами розгляду справи Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області оштрафувало за порушення законодавства про рекламу суб’єкта господарування – заклад ресторанного господарства «Авокадо».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.