509 views

У Тернополі з’явився зручний майданчик для спілкування людей з інвалідністю (відео)

У Тернополі зроблено черговий крок із поліпшення доступності інфраструктури міста для людей з інвалідністю.

На бульварі Дмитра Вишнівецького,4, нині,  19 липня встановлено  пандус, який відповідає усім  нормативам.   У цьому будинку мешкає Ірина Гетьман.  Жінка пересувається на інвалідному візку.   Саме завдяки цьому пандусу тернополянка тепер зможе виїжджати на вулицю.

Встановлено пандус завдяки сприянню Тернопільсьокї міської ради. Нагадаємо, днями громадська організація людей з інвалідністю опорно-рухового апарату “ІОРА” зустрілась із заступником міського голови Тернополя, кандидатом у народні депутати України від об’єднаних сил націоналістів Леонідом Бицюрою.   Питання встановлення пандусів згідно з нормативами було одним серед тих, що обговорювали.

“Таких питань ще і в Тернополі, і в усій країні багато, – констатував Леонід  Бицюра. –  І найперше вони стосуються навіть не пандусів чи інфраструктури, а культури поведінки та мислення наших пересічних тернополян”.

 Під час зустрічі  “ІОРА”  також наголосила на проблемі відсутності  зручного  майданчика для спілкування людей, котрі пересуваються на інвалідних візках.

“Щотижневі зустрічі відбуватимуться на базі бібліотеки-філії №3 для дітей, що на бульварі Данила Галицького, 16, – зазначив Леонід Олексійович. –  Такі майданчики є  вкрай необхідними, оскільки питань дуже багато. Вони стосуються і свідомості проектантів,  і  архітекторів, перевізників, водії громадського транспорту  та, зрештою, кожного пересічного тернополянина.  Нам потрібно бути трохи уважнішими одне до одного та приділяти більше уваги тим, хто цього направду потребує” .

Першим пандус на бульварі Вишнівецького випробував Олександр Башта. Кажу,  зручний.  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.