143 views

У Тернополі запрацювала ковзанка під відкритим небом

У неділю, 9 грудня, на Театральній площі відкрили ковзанку.
40-метрову ковзанку просто неба у Тернополі облаштували поблизу головної ялинки міста. Зазначимо, у місті ковзанку на Театральній площі облаштовують вже вдруге.

– Через скарги, що ковзанка заважала проходу людей до ялинки ми змінили місце її розташування, – розповідає директор Тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук. – На встановлення ковзанки нам знадобилось близько двох тижнів. Особливістю ковзанки є те, що для її функціонування не потрібна мінусова температура повітря. Майданчик знизу охолоджує холодильник, що дає можливість катку працювати навіть без морозу на вулиці. Працюватиме ковзанка з 10.00 до 22.00. А у новорічну ніч плануємо працювати цілодобово. Також на ковзанці будуть встановлені світлові шоу.

Організатори замовили 600 пар ковзанів для оренди, і одночасно на льодовому майданчику можуть кататись понад 100 людей.

Така розвага особливо подобається дітям. 8-річна Настя відвідала нову льодову локацію на Театральному майдані вперше. Розповідає, що на ковзанах стоїть вперше у житті. Каже, що їй потрібно ще багато тренуватись, тому ходитиме на цю ковзанку часто. Мама Насті каже,що буду ть приходити цілою сім’єю кататись на ковзанці.

Вхід на ковзанку дітям до 11 років з понеділка по четвер – 40 гривень, а у вихідні 50 гривень. Для дорослих вхід вартує в будні – 50 гривень, а у вихідні – 65 гривень.

Прокат ковзанів для дітей до 11 років у будні дні – 40 гривень, а для дорослих 50. У вихідні для дітей – 50 гривень, а дорослим доведеться заплатити 65 гривень.

Послуги інструктура вартують 100 гривень за годину.

А для пенсіонерів, учасників АТО та їх сімей діє знижка 50% для входу на ковзанку.

Джерело:«20 хвилин»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.