743 views

У Тернополі запрацював Ситуаційний центр протидії коронавірусу (відео)

Для високоякісної координації дій всіх служб міста, держави, бізнесу, волонтерів та небайдужих громадян в умовах епідемії коронавірусу в Тернополі впроваджено Ситуаційний центр міста.

Його розробник – команда МagneticOne Municipal Technologies  у співпраці з ТМР.

Нагадаємо,  19 березня між  Тернопільською міською радою та БФ «Magnetic.Org» в партнерстві із «МagneticOne Municipal Technologies» підписано меморандум про співпрацю в контектсті взаємодії під час епідемії COVID-19. При зустрічі з міським головою Тернополя Сергієм Надалом було обговорено можливість впровадження геоінформаційної системи охорони здоров’я міста. Відтак стартувала  робота.

Система передбачає два рівні відображення даних: один  – це загальнодоступна інформація для всіх мешканців, з якою можна ознайомитися у рубриці «Електронні сервіси» або за лінком https://bit.ly/2wCnfug, а інший  – доступний для працівників ситуаційного центру та спеціальних служб, який містить великий набір даних, що необхідні для оперативної роботи.

У прямому ефірі презентуємо Геоінформаційну систему охорони здоров‘я

Опубліковано Сергієм Надалом Четвер, 26 березня 2020 р.

За словами заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюра, Ситуаційний центр міста включає в себе актуальну та оперативну інформацію щодо ситуації із попередження, розповсюдження та лікування коронавірусу як у Тернополі, так і в області й країні загалом; дає можливість отримання оперативних даних щодо кількості вільних ліжко-місць в лікарнях, а також потреб у медикаментах і продуктах кожного з мікрорайонів Тернополя та організацію зручної логістики для їх забезпечення; графіки роботи спеціального транспорту, час роботи продуктових магазинів,  медичних закладів, поліклінік,; відстеження усіх заходів, що впроваджуються як міськими службами, так і правоохоронцями й  рятувальниками в рамках протидії COVID-19.

Карта щодня доповнюється новою інформацією для максимальної зручності тернополян, аби в режимі онлайн переглядати чи шукати необхідні заклади або установи у своєму мікрорайоні.

Іншими словами: Ситуаційний центр – це повна достовірна оперативна картина щодо боротьби з коронавірусом у Тернополі на одному екрані, що значно прискорює швидкість реагування та ухвалення необхідних рішень.

Ознайомитисьз кратою можна ТУТ

4 Trackbacks / Pingbacks

  1. У Тернoпіль прибули автoмoбілі швидкoї дoпoмoги. Їх рoзпoділяють пo райoнах Тернoпільськoї oбласті (відеo) – ГОЛОВНЕ
  2. Нa Тернопільщині першою нa коронaвірус зaхворілa медпрaцівниця, a не священник – ГОЛОВНЕ
  3. На Тернопільщині на коронавірус захворіло двоє дітей – ГОЛОВНЕ
  4. У Тернополі впроваджено безкоштовний мобільний додаток «Підвези Медика» – ГОЛОВНЕ

Leave a Reply

Your email address will not be published.