152 views

У Тернополі започатковано новий волонтерський рух

Місточки між людьми та безпритульними тваринами віднедавна будують волонтери та зоозахисники, котрі доєднались до
“Нappy animals Тернопіль” .

Вони піклуються про тварин, і не тільки про тих, хто живе у містах, а про всіх, хто потрапляє у полі їхнього зору. Особливо беззахисні ті, хто нещодавно з’явився на світ, або отримав травми, захворів.

“Окрім людей у містах проживають ще й тварини, які також мають потреби і право на життя, але щоби прожити ні собаки, ні коти не можуть працювати, отримувати зарплату та купувати те, що необхідним, – зазначає просвітянка, засновниця соціальної ініціативи “Нappy animals Тернопіль” Олена Мудра. – Є щасливчики, які мають турботливих господарів, а є й такі, що народились на вулиці, на будівництві, у підвалах і від народження мають статус безпритульних. Ще одна категорія тварин колись мала дім, але втратила його за різними причинами “.

Допомогти тваринці, яка потрапила у складну життєву ситуацію може кожен. Звичайно, що це потребує певних зусиль, але ці зусилля, насправді, змінюють життя на краще.

“Собаки і коти Тернополя нещодавно отримали статус – власність Тернопільської міської територіальної громади і це означає, що кожен з нас має до них відноситись, як турботливий господар”,наголошує Олена Мудра.

У Тернополі собакам та котикам допомагають громадські організації, спільноти людей і просто окремі громадяни. Якщо до вас зателефонують з проханням про допомогу – не відмовляйте, а спробуйте долучитись максимально, і ви зміните світ на краще.

Майже щотижня проходять цікаві флешмоби для тих, хто має тварин. Тернополянам соціальна сторінка “Happy animals Тернопіль” у фейбуці доносить важливу інформацію про правила, прийняті у місті минулоріч, що регулюють відношення між тваринами і людьми, про важливість ідентифікації тварин та забезпечення їх жетонами-адресниками та чіпами. 

Доєднуйтесь!
https://www.facebook.com/HappyAnimalsTernopil/Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.