190 views

У Тернополі діє соціальна ініціатива “Happy Animals “

“Happy Animals Тернопіль” – соціальна ініціатива, що діє при  ТМО ВТУ “Просвіта” .

” Ми піднімаємо проблему реєстрації тварин, як домашніх, так і безпритульних. У Тернополі малий відсоток зареєстрованих, прочіпованих або з особистим жетоном собак і котів, тому багато тварин губиться і поповнює ряди безпритульних, – зазначає очільниця ініціативи Олена Мудра. –  Уперше у Тернополі зазвучав термін “адопція” – всиновлення тварин. Намагаємось прикладати максимум зусиль, щоби якнайбільше собак і котів знайшли свої домівки, а їх нові господарі – будуть шановані та у центрі уваги Тернопільської громади”.

Ініціатива також сприяє проведенням усіх природозахисних міроприємств, а до Всесвітнього дня безпритульних тварин, що традиційно відзначається у третю суботу серпня, готує спеціальний друкований випуск журналу “Happy animals – щасливі тварини.

“Усі безпритульні котики та собачки Тернополя власність Тернопільської територіальної міської громади. Є правила утримання, але поки що немає програми та цільового фінансування, – зазначає Олена. –  Є проблеми – харчування та якісна стерилізація і післяопераційна перетримка тварин. Відповідальні опікуни знають своїх підопічних і готові допомогти громаді у догляді за тваринами. Але фінансово це непросто, разом наші 10, 20, 50, 100 грн. зможуть частково вирішити ці проблеми. Тому даю номер карточки – вона вільна від грошей. Гарантую своїм чесним словом, що усі гроші будуть скеровані на допомогу тваринам у питаннях харчування та стерилізації. 5167 4901 1298 8151 Ощадбанк Олена Мудра”.

Усі інформацію про діяльність ” Happy Animals Тернопіль”  ви тепер також зможете  можете знайти на сторінках нашого Головного, оскільки видання стало партнером ініціативи.

Тож, доєднуйтесь, бо кожен несе відповідальність за братів наших менших.

Олена Сніжна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.