632 views

У Тернополі діє екстремальна “кімната жахів”

У кожної школи є своя родзинка і навіть … кімната страху. Ну, у Тернопільському навчально-виховному комплексі “Школа-ліцей” №6 ім. Назарія Яремчука, де навчаюсь, точно є. Щоправда, офіційно йменуємо її “Кімната екстремальних квестів”.

Задум створити її виник у вчительки Любові Паланиці і тоді 8-го, а нині вже 9-В, класу.

“Спільно з класом ми вирішили впродовж року прибрати у шкільному підвалі, щоб зорганізувати там кімнату квестів, – пригадує Любов Григорівна. – Та щойно взялись до роботи, як з’ясувалось: підвал повний “страхів”. Дівчата голосно зойкали, щойно вгледівши павутиння. Хлопці, помітивши їхній страх, взялись ще більше нагнітати, мовляв, там не тільки павуки гігантські водяться а й кажани, що плутаються у волоссі… Оговтавшись від таких жахастиків і добряче насміявшись, ми подумали: а чому б не створити тут, власне, кімнату екстремальних квестів. Ну, яка ще школа може похизуватись таким?!”.

Вирішено-зроблено. За досвідом учні з наставницею подались аж до Львова, у справжнісіньку кімнату жахів. Стійко пройшли всі випробування, взяли на замітку чимало цікавенького для власного проекту, закупили маски й все необхідне для створення справжніх жахастиків та …взялись за роботу. 

Нині кімната екстремальних квестів одна з найпопулярніших в школі. Та й у місті загалом. Адже відвідують її діти з усього міста. Для гостей – вхід символічний, адже кожна робота, переконані школярі, має оплачуватись. Їхня, зокрема, також. Тим паче, що кошти пішли на добру справу – закупівлю ламінату для кабінету хімії.

До речі, саме знання хімії допомогло створити в кімнаті жахів атмосферу неочікуваності, додало азарту в проходженні екстремальних квестів і багатьох заохотило краще вивчати хімію.

“Є у нас ще деякі задуми щодо вдосконалення квестів та й приміщення загалом, – загадково усміхаються школярі. – Цілком ймовірно, що …почнемо у кімнаті жахів щось вирощувати й …додамо трохи перцю до стартової історії”.

Одне слово: далі буде …

Настя Гоца.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.