281 views

У Тернополі відкрилась школа для дівчат

Кожна дівчинка мріє бути принцесою, а принцеса – королевою! І шлях до цієї мрії часто, ой, який непростий!

“От, добре, якби була школа, в якій допоможуть, навчать, підкажуть”, – подумала якось тернополянка Марта Лабяк.

Марта Лабяк

Вишукані манери, елегантність, вміння підтримати розмову й талант до різних видів мистецтв у неї в крові. Пощастило й на наставників. Завершивши купу курсів і не припиняючи працювати над собою, вирішила …допомагати іншим дівчаткам ставати справжніми Леді. Зібравши команду досвідчених тренерів та однодумців, – заснувала чи не першу в Тернополі їй Школа Леді “I`m a LADY”.

Під час крантину Школа працювала онлайн. Результат – перевершив сподівання. Тож, зараз Школа Леді Марти Лабяк ласкаво запрошує дівчаток віком 8-12 років, які в майбутньому бачать себе Справжніми Королевами!

Уроки з етикету, хореографії, мистецтва розмови, стилю, візажу додадуть вашій Принцесі впевненості в собі й стануть однією з перших сходинок до її блискучого майбутнього!

“Ми не вчимо чи виховуємо, ми – розкриваємо особистість, розвиваємо таланти, додаємо знання, вселяємо впевненість і натхнення для реалізації найсміливіших цілей! – зазначає засновниця й тренерка Школи Марта Лабяк. – Тільки 8 занять! Тільки – найдосвітченіші тренери! Тільки рух вперед!”

Стартує Школа Леді вже 26 серпня!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.