323 views

У Тернополі вшанували пам’ять загиблих Героїв (фото, відео)

Символічна акція “Дзвони пам’яті, що об’єднують країну”  та поминальна панахида за загиблими воїнами відбулась 24 серпня на Микулинецькому кладовищі. 

Вшанувати пам’ять Героїв прийшли їх рідні та близькі, побратими, духовенство, представники влади,  ветеранських організації,  волонтери, нацгвардійці, бійці 44 окремої артилерійської бригади, небайдужі тернополяни.

“Ми, священники, з великим болем, але й з великою вдячністю Богові згадуємо похорони наших воїнів. І, здавалось би, День Незалежності, такий святковий день, а ми починаємо його саме тут, і це найкращий початок свята”, – зазначили священнослужителі.

Опісля спільної молитви до могил на Алеї Героїв лягли квіти та …вдарив дзвін. Сотня ударів як стукіт сердець тих, хто поліг за Незалежність України.

“Вони – гідний приклад любові, мужності та жертовності в ім’я своєї країни, – зауважив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. – І нашим обов’язком є не просто пам’ять та молитва, а завершення справи, котру вони розпочали, здійснення всього можливого й навіть неможливого для перемоги над ворогом та розквіту України. України про яку вони мріяли і за яку віддали найцінніше – життя”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.