581 views

У Тернополі впроваджено безкоштовний мобільний додаток «Підвези Медика»

Безкоштовний мобільний додаток «Підвези Медика» впроваджено в Тернополі.

Розробила його компанія «MagneticOne Municipal Technologies»  у партнерстві зстоличною компанією «Liga Taxi».

«Користуватись додатком вкрай просто, – констатує засновник компанії «MagneticOne Municipal Technologies» Руслан Савчишин. –  Найперше, слід зареєструватись, встановити програму на мобільний телефон, а відтак – у реальному часі бачитимете всі вільні авто, що найближче до вас, та по геолокації, без вказання точної адреси, матимете можливість викликати котресь із них. Легше й водіям-волонтерам. Зареєструвавшись, встановивши додаток на мобільний, вказавши свій позивний і відкривши зміну, вони по геолокації можуть бачити медпрацівників, які потребують підвезення, та навіть мають можливість перетелефонувати їм для уточнення деталей».

«Медичні працівники нині на передовій боротьби з пандемією COVID-19. Наше завдання зробити все для того, щоб допомогти їм у цій нелегкій війні з вірусом, – зазначає заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Однією з проблем нині через оголошення надзвичайного стану й карантину в місті є дістатись робочого місця. Основне транспортування медпрацівників міська рада планує здійснювати централізовано. Розклади руху спецперевезень як комунальним транспортом, так і автобусами приватних перевізників оприлюднено на офіційному сайті міськради. Величезне спасибі волонтерам, які зголосились допомогти й підбирають медпрацівників дорогою. Ця пандемія вкотре показала міць і силу волонтерського руху. Основна мета мобільного додатку «Підвези Медика» – допомогти медпрацівникам швидше дістатися до робочого місця й додому, а водіям-волонтерам – підібрати дорогою медпрацівників, які потребують довезення».

Мобільний додаток «Підвези Медика» вже успішно апробований та доступний для кожного. Для того, щоб почати користуватись ним потрібно перейти на сторінку https://cutt.ly/StTXcPn і виконати серію простих інструкцій.

Завантажити додаток медичного працівника або ж водія можна у Google Play або App Store безкоштовно.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.