95 views

У Тернополі вкрали велосипед за 50 тисяч гривень

Чи не щодня поліцейські реєструють повідомлення про крадіжки велосипедів. Особливо такі звернення почали частіше надходити з настанням весняно-літнього періоду. 

Як свідчить поліцейська статистика, переважно викрадають двоколісники зі сходових кліток під’їздів та приміщень для сушіння одягу. Суми збитків різні: крадуть, як дешеві, так і дорогі моделі цього виду транспорту.

Цьогоріч найбільш дорожчий ровер, який поцупили, вартував 47 тисяч гривень.

Власник залишив свій транспортний засіб на ніч в під’їзді, пристебнувши тросом  до перил сходів. Проте такі заходи безпеки не врятували від крадіжки – вранці велосипед зник. Таких історій, зі слів оперативників карного розшуку Тернопільського відділу поліції, – щодня по декілька.  

Бувало, що злодіям вдавалося за одну ніч винести з одного під’їзду по 2-3 двоколісники.  Люди розуміють і знають про те, що небезпечно зберігати велотранспорт у місцях загального користування, проте сподіваються, що з ними прикрих історій не трапиться. 

Як розповів старший оперуповноважений Назарій Стрілков, розшукати та повернути поцуплені велосипеди вдається дуже рідко. Цього року з 17 викрадених двоколісників поліцейські розшукали лише 5. Все через те, що зловмисники транспорт дуже швидко перепродують або через інтернет, або в ломбарди, або безпосередньо в руки. 

Дбати про охорону велосипеда – єдиний вихід із ситуації і, певно, найбільш дієвий. Двоколісники варто зберігати у місцях, які знаходяться під охороною, або у приміщеннях, котрі замикаються. На ніч беріть ровер з собою у квартиру.

Якщо залишаєте двоколісник лише на декілька хвилин під магазином, аптекою, чи іншими установами, попросіть когось зі знайомих за ним наглянути. 

 Відділ комунікації поліції Тернопільської області 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.