232 views

У ряді країн заборонили пісні Майкла Джексона

У мережі з’явилося відео допиту Майкла Джексона у справі про розбещення малолітніх, що датується 1 березня 1996 року.

Опубліковано ексклюзивне відео на DailyMail TV, повідомляє УНІАН, посилаючись на  Daily Mail  

Відео показує єдиний записаний допит співака в готелі Four Seasons в Нью-Йорку. На відео співак помітно нервує і поводить себе дивно. Джексон совається на стільці, сміється і посміхається, коли йому ставлять питання про розбещення хлопчиків у Неверленді (ранчо Джексона в Каліфорнії, де він побудував розважальний парк і власний зоопарк). Співак заперечує звинувачення, сміється і порівнює себе з Ісусом.


допит співака в готелі Four Seasons в Нью-Йорку


“Ісус сказав любити дітей і бути як діти”, – сказав Джексон.

Нагадаємо, у 1993 році проти Майкла Джексона було порушено справу про розбещення 13-річного Джордана Чендлера. Однак після мирової угоди сім’я Чендлерів відкликала позовну заяву і справу було припинено. Повідомлялося, що співак виплатив родині хлопчика компенсацію в розмірі понад 20 мільйонів доларів. Батько хлопця Еван Чендлер, який звинувачував Джексона у педофілії, у листопаді 2009 року покінчив життя самогубством.

А нещодавно канал HBO показав документальний фільм про Майкла Джексона “Залишаючи Неверленд”, який виявився досить скандальним.Після того, як світ побачив цей фільм, шанувальники співака розділилися на два фронти, і навіть три найбільші радіостанції в Канаді зняли з ротації пісні поп-короля.

Деякі радіостанції в Австралії та Новій Зеландії також відмовилися включати пісні Майкла Джексона.

Фільм про Майкла Джексона викликав хвилю гніву у родичів співака. Його сім’я подала позов на 100 млн доларів американському телеканалу HBO. Більш того, останки короля поп-музики Майкла Джексона хочуть ексгумувати. З такими вимогами виступили одинадцять осіб, які ймовірно є жертвами сексуальних домагань музиканта.

Не витримала, схоже, реакції суспільства на фільм про батька донька Майкла Джексона, 20-річну Періс. Дівчину вранці 16 березня госпіталізували після спроби самогубства. Лікарів найімовірніше викликав її молодий чоловік Габріель Гленн. Наразі стан Періс “стабілізували”.До слова, вихід фільму в січні й наступна за цим реакція громадськості виявилися важкими для всіх дітей Джексона, проте чи було це основною причиною інциденту з Періс, поки не зрозуміло.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.