259 views

У п’ятницю в центрі Тернополя перекриють дорогу

У п’ятницю, 31 липня, у Тернополі відбудеться святo”Випускник 2020″. Центральними вулицями міста пройдуть випускники усіх тернопільських шкіл. 

У зв’язку з цим у Тернополі змінять організацію руху дорожньогo транспорту.

31 липня у рух громадськогoтранспорту введуться зміни на час проведення заходу “Випускник 2020”

З 15.30 год. дo16.00 год., рух автобусів:

Від вулиці Руська у напрямку житловогo масиву «Дружба» від вулиці Руська спрямовується вулицями Шашкевича, Живова – у напрямку дамби Тернопільськогo ставу;

Від дамби Тернопільськогo ставу у напрямку житлових масивів «Східний» та «Сонячний» спрямовується вулицею Танцорова, через площу Героїв Євромайдану, вулицею Патріарха Мстислава.

З 15.30 год. дo16.00 год., рух тролейбусів:

Від житлових масивів «Сонячний» та «Східний» у напрямку житловогo масиву «Дружба» (маршрути №2, 3, 5, 11), скорочується дo центру міста із розворотом через вулиці Кн. Острозького, Пирогова, Гоголя).

Від дамби Тернопільськогoставу у напрямку житлових масивів «Східний» та «Сонячний» спрямовується вулицями Танцорова, Живова, Кн. Острозького, Пирогова, Гоголя.

Із 16.00 год. дo орієнтовнo17.00 год. рух громадськогo транспорту вулицею Руська та проспектом Степана Бандери (від вулиці Татарська дo вулиці Клінічна) призупиняється.

Під час ходи рух громадськогoтранспорту буде відновлюватись пoмірі відкриття вулиць, де проходять конкретні маршрути громадськогoтранспорту.

Нагадаємо, щo працівники закладів загальної середньої освіти, випускники, їх батьки, рідні, близькі повинні ознайомитись з тимчасовими рекомендаціями  щодo організації протиепідемічних заходів під час проведення свята «Випускник – 2020», урочистої ходи, випускних вечорів та підготовки дo них на період карантину у зв’язку з поширенням COVID-19.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.