195 views

У мешканки Тернопільщини шахрай підступно видурив 16 тисяч гривень

Автор: Ната Зборовська

Продаю корову. За 16 тисяч гривень.

На оголошення такого, або схожого, штибу натрапила мешканка одного зі сіл Збаразького району. Зателефонувала за вказаним номером. На тім боці дроту гречний Сергій так нахвалював рогату, що впустити такий товар гріхом було б. Отак би вже й зараз рушила за годувальницею, якби ближче. А то ж у самісіньке Рівне тра.

Хитрюга Сергій ще й так по-змовницькому й “щиросердно” натякав, мовляв, охочих придбати корівку – хоч відбавляй. Тож, якщо в неї  тверді й серйозні наміри, то мусить прямісінько зараз оплатити за товар. А корівку забере згодом. З комфортом. На в’їзді в Рівне.

Довірлива жінка погодились. Двічі перерахувала кошти за худобу: п’ять й одинадцять тисяч гривень. Придбала, так би мовити, корову в мішку.

Радісінька поїхала за рогатою, але …ніхто її на в’їзді в Рівне не чекав, щоб показзати дорогу до товару. Пройдисвіт на дзвінки не відповідав. І серце стерпло в збаражчанки від страшної здогадки…

Утямивши, що потрапила у тенета шахрая, жінка звернулася до поліції.

Правоохоронці зазначають: наразі вживають усіх заходів, аби встановити особу зловмисникам, а краян застерігають від подібного роду покупок.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.