200 views

Учасники “Єднання поколінь” та “Університету Третього Віку” вчаться бути сучасними

Вести пряму трансляцію у Facebook, публікувати фото, надсилати повідомлення у Messenger та багато іншого вже вміють учасники проекту “Гаджетознавство”

Члени соціальної ініціативи “Єднання поколінь” та “Університету Третього Віку” навчаються користуватися сучасними інформаційними технологіями.

Ідея виникла у тернопільскої міської “Просвіти” до реалізації долучилася організатори соціальної ініціативи “Єднання поколінь”.

Молоді просвітяни допомагають людям “золотого віку” розібратися з усіма функціями таких соцмереж як Facebook , Messenger, Viber, Skype та YouTube.

“У більшості наших бабусь та дідусів діти та онуки закордон і безумовно їм потрібно пояснити як ж за допомогою сучасних технологій подолати бар’єр зв’язку. А ще це чудово можливість просто поспілкуватися, налагодити зв’язки між старшим та молодим поколіннями”,- зазначає просвітянка, одна із викладачок курсу гаджетознавства Аліна Жайворонко.

Проект діє вже більше двох місяців, за цей час понад 18 людей “золотого віку” навчилися писати пости у Фейсбук, телефонувати онлайн у Вайбер та дізналися про усі цікаві і потрібні функції свого смартфону.

Заняття з “Гаджетознавства” проводяться щовівторка о 15:00 в приміщенні тернопільського міського товариства “Просвіта”. Долучайтеся!

Христина ВОЯК

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.