212 views

Учасники «Єднання поколінь» побували на справжньому знімальному майданчику (фото)

Учасники соціальної ініціативи «Єднання поколінь» 16 липня побували на знімальному майданчику української лицарської казки «Джура-Королевич».

Від 2 липня за 30 кім від Кременця, у Тараканівському форті, що на Рівненщині, за підтримки Тернопільської кінокомісії тривали зйомки повнометражного художнього фільму «Джура-Королевич». Кінопроект став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Режисером картини є Антон Гойда , авторами сценарію – Сергій Гаврилюк, Сергій Ухачевський, Кіра Волкова і Юлія Чернявська , за участі Брати Капранови. Учасники соціальної ініціативи «Єднання поколінь» не тільки мали можливість поспостерігати за процесом зйомки, а й влились у нього: приміряли на собі костюми середньовіччя та потримали у руках знімальні реквізити-справжні обладунки та мечі.

Тернополянка «золотого» Наталія – учасниця соціальної ініціативи «Єднання поколінь» вже понад рік. За її словами завдяки проекту вона познайомилася з багатьма колоритними куточками Тернопільщини та України, цікавими людьми та здобула нові знання. Про зйомки фільму жінка розповідає із захопленням, та зазначає, що не могла й мріяти про те, що колись побуває на справжньому знімальному майданчику:

«Сьогодні ми вперше побачили увесь процес зйомок. Я й подумати не могла, що цей процес на стільки кропіткий та важкий. Героям доводиться неодноразово повторювати одні й ті ж сцени задля вдалого дубля. А в даному випадку вони змушені ще й витримувати на собі важкі обладунки, стародавні костюми. Дякуємо за можливість на власні очі побачити зйомки справжнього кіно».

Поважні тернополяни ще довго із захопленням ділилися враженнями від побаченого Тараканівського форту та процесу зйомок української фентезі-казки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.