141 views

Урок для екс-депутата

Павло Сливка

Колишні депутати, зокрема, восьмого скликання, мають багато вільного часу і починають навчати інших.

В одній зі статей екс-депутата від Тернопільщини з висоти своїх знань і державницького досвіду навішує всіх дохлих собак на нинішню владу. Зокрема, він обвинувачує нинішнього Президента України в тому, що проігнорував зустріч із президентом Нідерландів. І добре, що проігнорував, бо це, певне, був якийсь самозванець, лжепрезидент.

Урок перший. Нідерланди – королівство (конституційна монархія) і має свого круля. Нинішній король Нідерландів – Вільгельм-Олександр (Вілем).

А питання про неналежне гарантування безпеки Нідерланди ставили Україні ще в 2016 і провалили на референдумі питання про безвіз для України. А щодо не коректних висловлювань діючого Президента України про А. Меркель, то, напевне, взяв приклад із екс-депутата, який непристойно і грубо повівся з прем’єром України. 11 грудня 2015 року екс-депутат спробував винести прем’єр-міністра України з -за парламентської трибуни за … причинне місце (вислів ще одного афериста з політичного шапіто).

Якщо екс-депутат ще у зв’язку із збиттям масковитами авіалайнера рейсу МН-17 і згадує Малайзію то – урок другий: Малайзійська Федерація – конституційна монархія. Главою держави є король (верховний правитель). Але це своєрідна монархія, монарха обирають на 5 років сулпаки (правителі) федеральних територій (штатів).

І для не “обучених” може здатися, що Малайзія республіка і має президента. Тому радимо екс-депутату вивчити як кажуть “матчасть”.

1 Comment

  1. Вивчіть “матчасть” з української мови, а потім пишіть про державний устрій і помилки екс-депутатів)))) В українській мові кажуть не “обвинувачує”, а “звинувачує”))))

Leave a Reply

Your email address will not be published.