769 views

Український мультфільм викликав паніку у російських пропагандистів (відео)

Кубань та Зелений клин повернули Україні. Принаймні у другому епізоді стімпанк-мультфільму «Воля».

Така новина викликала сплеск агресії та справжнісінький ажіотаж у пропутінських мас-медіа. Тизер навіть показали й «обсмоктали» на «Росія1» у програмі «60 хвилин».

Ведуча Ольга Скабеєва винуватила творців анімації у нав’язуванні русофобії маленьким українцям.

«Ми там виступаємо у ролі вурдалаків. Армія мерців – це ми! Вурдалаки – це теж прекрасні російські люди! У Міноборони України, незважаючи на те, що мультик дитячий, оце ось дійство схвалили. Я не дуже розумію, хто в цьому контексті агресор!» – «плювалась злістю» пропагандистка.

Не озброєним оком було помітно: мультфільм зачепив російських політиканів за живе. Особливо – тонкий натяк про приєднання Кубані до України. Роздратувало й те, що в анімаційному відео показуються злочини більшовиків проти України та в героїко-фантастичному форматі – боротьбу патріотів проти них.

Це ще вони не пронюхали про мапу «Українська Кубань», котру нещодавно презентували у Львові. Вона відображає історичні та політичні процеси, що відбувалися на колись українській території — Кубані.

До слова, переполох у Кремлі не вперше. У січні російські пропагандисти влаштували паніку через нібито підготовку приєднання Кубані до України, яке, на їхню думку, курують США. Таку бурхливу реакцію у рупорів Кремля викликала стаття «Радіо Свобода» про те, як українцям повертають історичну пам’ять про їхні етнічні території.

Зі свого боку «Правий сектор» не виключив силове повернення Кубані, але схилився до того, що регіон сам повернеться до складу України після падіння путінського режиму.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.