200 views

Україна не визнає фейкові «вибори» на території самопроголошеної Абхазії

На території окупованого регіону Грузії Абхазії нині, 25 серпня, проходять так звані «президентські вибори».

Чинному лідеру самопроголошеної республіки Раулю Хаджимбі протистоять ще вісім кандидатів. Окрім виборчих дільниць в Абхазії, також відкрилися дільниці в Москві та Черкеську

«Україна не визнає ці фейкові «вибори» та розглядає їх як чергову провокаційну спробу Російської Федерації легітимізувати проросійський сепаратистський режим окупованої грузинської території Абхазія, – йдеться в офіційній заяві МЗС України. –  Україна незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії у межах її міжнародно визнаних кордонів та не визнає так званої незалежності окупованих Абхазії, Грузія, та Цхінвальського регіону/Південної Осетії, Грузія.

Міністерство закордонних справ України закликає Російську Федерацію до поваги й неухильного виконання норм і принципів міжнародного права та перегляду рішення щодо визнання «незалежності» так званих Республіки Абхазія та Республіки Південна Осетія».

Нагадаємо, територія Абхазії та Цхінвальського регіону офіційно оголошена в Грузії окупованою після військових дій між Росією і Грузією у серпні 2008 року. Тоді РФ визнала “незалежність” цих двох грузинських регіонів та перекинула туди додаткові війська і озброєння. Світові держави, окрім Венесуели, Нікарагуа, Науру і Сирії – таку «незалежність» не визнають.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.