381 views

Тернопіль готується до особливого свята

27-го червня буде посилене патрулювання вулиць, обмежений продаж алкогольних напоїв з 17:00. Такі категоричні дії пов’язані з проведенням свята “Випускник 2019”.

Організаційні питання, що стосуються дійства у Тернополі, обговорювали на міському стадіоні.

За програмою, свято розпочнеться урочистою ходою випускників від набережної до центрального стадіону, у якій візьмуть участь 1239 тернопільських випускників.

Коментар стосовно свята та його особливості, дав заступник міського голови, Леонід Бицюра:
“На центральному стадіоні відбудеться загальноміське свято “Випускний 2019”. Це наша міська традиція, яка є унікальною для нашої держави, в якій ми показуємо наше майбутнє, наших випускників.
Цьогоріч у нас особливе свято, оскільки ми маємо дуже добрі досягнення наших шкіл, вчителів, випускників.
Серед 5-ти лауреатів премії геніїв України, двоє з них – тернопільчани. Все це свідчить про те що освіта в Тернополі розвивається: ми готуємо грамотних, здорових, розумних дітей. Я певен, що вони стануть гордістю не тільки нашого міста, але й нашої країни.”

Як завжди, є зірковий гість, який буде подарунком від міського голови для всіх випускників. На урочистій частині, винуватців свята буде розважати популярна тернопільська співачка ZOZULYA.

На цьому приємності для випускників не закінчуються. Заохочуванням стало те, що
учнів з максимальною кількістю балів на ЗНО очікують сертифікати по 2000 грн.
І крім того, якщо вони оберуть Тернопільський ВНЗ, матимуть можливість отримувати, так звану матеріальну винагороду: щомісячно по тисячі гривень від міської ради.
Даний факт розповіла Ольга Пухиляк, начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Також у цьому році мерія виділила 20 тисяч гривень на вручення грошових сертифікатів випускникам, вишитий костюм яких буде найкращим.

Випускники шкіл в очікуванні не тільки свята а й переходу до дорослого життя. Вони переступають той рубіж, коли вважалися школярами.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.