369 views

Тернопільські медпрацівники стурбовані

Працівники Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні зустрілися з кандидатом в народні депутати України від об’єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонідом Бицюрою.

Проблем , які потребують обговорення та вирішення накопилося чимало. Але головний лікар психоневрологічної лікарні Володимир Шкробот наголосив, що саме Леонід Олексійович гідний представляти Тернопіль у парламенті і лише він справді буде підіймати, найболючіші для мешканців міста та країни,  питання, щоб знайти шляхи їх вирішення.

На зустрічі з кандидатом працівники лікарні поговорили про недоліки сучасної медичної реформи та страхову медицину, про яку й не згадали у медичних нововведеннях.

Не оминули увагою і питання монополізації економіки. Леонід Олексійович наголосив, що важливо сьогодні провести якісні зміни в податковому законодавстві і повернути українських заробітчан додому.

Не менш важливою проблемою на сьогодні, є не врегульоване державою на рівні Закону  створення  ОТГ.

«Тернопіль перше місто,  яке утворило навколо себе об’єднану територіальну громаду, бо ми більше знали про ці речі. Десять років я займаюся питанням децентралізації. Вивчив вже міжнародний досвід і ,повірте,  в жодній країні це не відбувається так хаотично,  як у нас.  Децентралізація не впроваджується  у країні, в якій йде війна…Мало того, спершу всі процеси пов’язані зі створення ОТГ мали  б врегулювати Законом України,  а не підлаштовувати тепер законодавство»,  зазначає Леонід Бицюра.

Зустріч завершилася побажанням кандидата для лікарів зберігати у серці надію.

За сотні років Україна бачила багато страждань,  однак вони її не зламали. Стільки б перешкод не було на нашому шляху,  лише об’єднавшись,  ми знову усіх переможемо. Головне –21 липня прийти на вибори і зробити свідомий, надійний вибір.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.