213 views

Тернопільський лікар показав добрий приклад Україні

Зійшов сніг, а в парках й на набережній Тернопільського ставу …зійшло ще торішнє сміття.

Та що там торішнє, горе-відпочивальники вже й цієї весни встигли добряче напаскудити.

Прибирати сміття ще під час карантину самотужки взявся Микита Бєднягін. Відомий лікар почав із парку “Загребелля”.

“Я тут виростав, бігав дитиною і, коли побачив, наскільки засмічений парк, вирішив, що до кінця карантину присвячуватиму дві, три, чотири, в залежності від погоди й обставин, годин свого часу його прибиранню, – зізнався якось. – Тобто – береш пакет, піку для сміття і, гуляючи лісом, виносиш з нього два-три пакети зі сміттям”.

Згодом ініціативу медикапідхопили й інші небайдужі тернополяни. До доброї справи доєднались учасники соціальної ініціативи “Єднання поколінь”. Суботні екологічні толоки стали справжньою традицією Файного, залучаючи все більше й більше неьбайджуих файномістяни .

А тернополяни поважного віку, згуртовані в соціальну ініціативу “Єднання поколінь”, навіть взяли під особисту опіку Грабову алею, що на проспекті Злуки біля парку “Національного Відродження”. І цієї суботи, 27 червня, о 17.00 запрошують всіх небайдужих на чергову екологічну толоку.

“Я дуже вдячний Микиті Бєднягіну, екоактивісту Олегу Галамаю за започаткування такої доброї екологічної ініціативи й вже традиції, – зазначив заступник міського голови Тернополя, еколог Леонід Бицюра. – У любові до природи й свого міста, відповідальному ставленні до екології вона об’єднала різні покоління тернополян і та стала добрим прикладом для всієї України”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.