362 views

Тернопільська «ІОРА» відзначила 23-ліття (фото)

23-ту річницю від дня створення відзначила Тернопільська ГО «Інвалідів опорно-рухового апарату».

Привітати іменинників нагодилась народний депутат України Людмила Марченко.

З учасниками «ІОРА» 17 вересня зустрівся також заступник міського голови Тернополя, голова наглядової ради БФ «Єднання поколінь» Леонід Бицюра.

Опісля привітань і дарунків – взялись до обговорення питань покращення медичного та транспортного обслуговування інвалідів; створення умов доступності осіб з порушенням опорно-рухового апарату до об’єктів житлової, соціальної та транспортної інфраструктур; працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Леонід Бицюра констатував: міська рада вже зробила ряд кроків у  створенні Тернополя доступного для інвалідів, і продовжуватиме робити все можливе, щоб полегшити життя людей з обмеженими фізичними можливостями.

«Нині є ще багато питань, що потребують вирішення, та потреб і в забезпеченні ліками інвалідів, і в реабілітаційному центрі, і в якісному транспортному обслуговуванні, – зауважив. – Але спільно зробимо більше!»  

Керівник «ІОРА» Ольга Гавриліна  подякувала Леоніду Бицюрі за допомогу в розв’язанні нагальних проблем громадської організації та зауважила, що найактуальнішою для інвалідів є можливість адаптації у суспільстві:

«Для нас є важливими всі можливості, котрі допомагають пізнати щось нове, спробувати себе у чомусь новому, – зазначила. –  Ми довгий час не могли цього відчути. Але з кожним роком Тернопіль стає все більш пристосованим для інвалідів. Дякуємо за те, що нас чують та прислухаються до наших потреб». 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.