442 views

Тернополян навчали, як організувати й розвивати власний бізнес (відео)

Як започаткувати власну справу, продуктивно розвинути й популяризувати власний бренд?

Відповіді давали кращі бізнес-тренери України під час семінару «Анатомі бізнесу», що днями відбувся в Українському домі «Перемога».

Серед них – і відомий тернопільський психодіагност, психолог, кандидат психологічних наук Тетяна Білінська. Понад трьом сотням представникам малого й середнього бізнесу, спікер влаштувала актуальний та дієвий «Тест-драйв для soft-skills: як виявити «свою людину»».

Розпочала із…  необхідності зміни мислення, формування себе як лідера, основ тайм -менджементу, а також важливості проходження психодіагностики, що може стати ключиком до створення ефективної команди та  прибуткового  бізнесу, а аткож профоріжнтації, аби дізнатись про власні приховані таланти й потенціал.

Опубліковано Bilinska Tetyana Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Аудиторія довго не хотіла відпускати спікера. Тема зацікавила та, головне, відповіла на купу важливих як для тих, хто щойно починають свій бізнес, так і для тих, хто вже тривалий час займається ним, запитань. Індивідуальні консультації можна отримати в Центрі психології Тетяни Білінської, що на бульв. Т. Шевченка, 1, приміщення 19.

«Сучасний світ диктує свої вимоги, і люди, котрі прагнуть досягнути успіху, займаючись улюбленою справою, розвиваючи власний бізнес, повинні оволодіти рядом навиків, без яких просто не зможуть реалізувати омріяного, – зазначає Тетяна Білінська. – Такі семінари розкладають бізнес на молекули, допомагають намацати всі підводні камені та навчають, як оминути їх, віднайти суперсилу власної ідеї та сформувати справжню команду однодумців, отримати дієві інструменти для управління та просування власного бізнесу. Хочу щиро подякувати організаторам. Вони, направду, роблять важливу справу, котра змінює долі сотень активних українців».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.