188 views

Тернополян запрошують на набережну ставу на символічне відзначення Дня ВМС України

Символічне святкування Дня Військово-морськихсил України відбудеться нині у Тернополі. Тернополян о 14.00 запрошують на набережну ставу. Громадські активісти, духовні отці, волонтери,  члени команди корвету “Тернопіль” зберуться біля якоря – пам’ятного знака, встановленого на честь військових моряків.

Про це на своїй сторінці у соцмережах повідомив кандидат у народні депутати України від об’єднаних сил націоналістів у Тернополі, ініціатор встановлення пам’ятного знака Леонід Бицюра.  

“Ранок. Свята літургія у Церкві святого Архистратига Михаїла УГКЦ. Богослужіння провадить ієрей Микола Квич. Молимось за мир, тернополян, воїнів на передовій, полонених у Керчинській протоці українських моряків і Військово-Морські Сили України, чий день нині відзначає Україна.

Ще до окупації Криму отець опікувався українськими моряками, ліцеїстами і курсантами навчальних закладів ВМС ЗСУ в Севастополі. Головного військового капелана Одесько-Кримського Екзархату 15 березня 2014 року було викрадено безпосередньо з церкви парафії Успіння Пресвятої Богородиці Севастополя та вивезено у невідомому напрямку. «Правоохоронні органи Криму» відпустили священика тільки ввечері. Згодом проти нього було складено протокол про адміністративне порушення та висунуто підозру в організації провокацій… Отець не зламався. До останнього залишався в Криму зі своїми вірними


Свята літургія завершилась. Спілкуємось з отцем про те, чим нині живуть парафіяни, про долю флоту. Запрошую ієреє на символічне святкування Дня ВМС України в Тернополі, що відбудеться о 14.00 на набережній біля пам’ятного знаку – якоря на честь військових моряків. Участь у ньому візьмуть громадські активісти, волонтери, члени команди корвету «Тернопіль».”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.