467 views

Тернополян закликають дарувати вчителям не квіти, а спеціальні сертифікати

Скільки часу може прожити у вазі букет? Чи самотня троянда? Обмаль. А кошти, щонайменше тридцятка, витрачено… Вони осіли у гаманці продавця квітів. А могли б …врятувати чи змінити чиєсь життя.

Благодійний фонд «Таблеточки» та сайт  «Розвиток дитини» запрошують школи та дитячі садки, а також вчителів та вихователів Тернополя й області долучитись до акції «Благодійність замість квітів».

Її мета – збір коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги.

“У рамках проведення акції ми пропонуємо батькам школярів та дошкільників замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу, – зазначають організатори. – У той же час вчителям шкіл та вихователям дитячих садків ми пропонуємо відмовитись від звичних квіткових подарунків і повідомити про це своїм учням та їхнім батькам на своїй сторінці у соціальній мережі, на шкільному стенді або на сайті школи”.

Щоби взяти участь в акції та проінформувати про це батьків, навчальні заклади, вчителі та вихователі можуть скористатися спеціально підготовленими матеріалами.

Всі зібрані кошти будуть направлені до Міжнародного благодійного фонду «Таблеточки».

Довідка:

Міжнародний благодійний фонд «Таблеточки» захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває донорський рух в Україні. Детальніше на сайті www.tabletochki.org

Сайт «Розвиток дитини» є інтернет-ресурсом, що створений задля допомоги батькам, вихователям та вчителям в навчанні дітей. Матеріали сайту мають як інформаційну, так і практичну складову. На сайті розміщуються статті, практичні та творчі завдання для дітей, а також інші матеріали для розвитку дитини.

Отримати консультаційну допомогу ви можете за телефоном (044) 200-28-38.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.