131 views

Тернополян без приписки будуть шрафувати

Вже цього літа розпочнеться масова перевірка на предмет порушення так званого “закону про прописку”. Українців, які ніде не зареєствровані, будуть штрафувати, до того ж суми санкцій досить великі.

Про це повідомляє “Сьогодні

Згідно нового закону, українці старше 14 років повинні будуть подати заявку про свою реєстрацію, при цьому уповноважені органи зможуть навіть перевірити житло на предмет ознак проживання там людини. Також можуть опитати сусідів, як часто вони бачать вас вдома. 

паспорт

За брехню в заявці можуть навіть накласти штраф. Суми стартують від від 340, максимальний штраф – 850 грн. До введення в дію закону ця сума становила 17-51 грн.

“Наприклад, помилковими будуть вважатися відомості, коли людина вказує одне місце проживання, а реально мешкає в іншому. Розмір штрафу адекватний, наприклад, штрафу за порушення ПДР. Ми його встановили на такому рівні, щоб органи влади не зловживали цим пунктом для одержання певної вигоди”, — сказала Рабчинська, керівник сектору Офісу реформ.

Також за подання неправдивих відомостей про реєстрацію місця проживання планують стягувати від 1,7 тис. до 3,4 тис. грн. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.