107 views

Тернополяни можуть вимагати перерахунку платіжок за комуналку

В Україні субсидіанти, які станом на травень мали переплату, а вже в червні отримали платіжки з боргами. Що робити в  аткому випалку та як розрахуватися за компослуги правильно? 

Спеціалісти пояснюють, що у такому випадку громадяни мають право вимагати перерахунку, повідомляє Znaj.ua.

Так, борги можуть утворитися тільки в тому випадку, якщо ще до жовтня 2018-го родина мала неоплачені рахунки і з того моменту так і не погасила борг.

пенсіонери

Також ймовірно, чому в платіжках більші суми, може бути те, що українці могли  витратити комунальні послуги понад норми споживання. У всіх інших випадках, як повідомили представники уряду, українці з субсидіями не повинні були отримати платіжки з боргами, при цьому частина постачальників неправильно порахувала борг.

“Якщо була переплата, а в червні з’явився борг, це привід для одержувачів житлових субсидій вимагати у газовиків, тепловиків і інших постачальників комунальних послуг перерахунку”, – повідомляють у відомстві.

оплата комунальних

Що буде з субсидіями після завершення експериментальної системи “гроші на руки”?

Глава Міністерства соціальної політики України Андрій Рева заявив, що в Україні безготівковий і готівковий механізми монетизації субсидій будуть існувати і надалі.

оформлення субсидій

За його словами, в бюджеті заклали достатньо коштів, які покриють витрати. Опалювальний період показав, що як готівкова, так і безготівкова форми субсидій і далі продовжать працювати.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.