389 views

Тернополяни відстоюють традиційні родинні цінності (ФОТО)

Традиційно в Україні День родини відзначають 8 липня. Тернопіль святкує його по-особливому.

Попкорн, веселі пісні та атмосфера справжнього свята- на майдані “Волі” тернопільські діти та батьки провели акцію “ День родини в Україні”.

Дійство ініціював та організував кандидат в народні депутати Україні від об’єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонід Бицюра. Як зазаначає сам кандидат, акція покликана привернути увагу до збереження цінностей української родини:

Сім’я і родина- це основа країни . Я певен, що в такому тісному зв’язку церкви, освіти, культури і влади ми зможемо створити фундамент для успішної, щасливої і міцної української родини.
Ті нетрадиційні, чужі цінності, які нам сьогодні намагаються нав’язати, спотворюють у’явлення про справжню сім’ю, а отже, руйнують цілу націю. 
Тому тепер, як ніколи, ми усі разом на рівні міста, на рівні цілої країни маємо говорити про збереження тих ідеалів справжньої української родини, де є мати, батько і щасливі діти. Лише маючи міцну, успішну сім’ю, ми побудуємо не менш успішну державу!

Акція розпочалася з молебну, який провели отці Тернопільського катедрального собору УГКЦ та Свято-Троїцького духовного центру.

З вітальними словами виступали голова Державного агенства України з питань кіно Пилип Іллєнко, що прибув до Тернополя на запрошення Леоніда Олексійовича, а також відома тернопільська письменниця Леся Любарська.

До акції приєдналися особливі тернопільські дітки, з інклюзією, для яких неабияк важливо у своїй родині почуватися в безпеці.

Дійство завершилося розвагами під веселі українські пісні.

Тернопіль розуміє важливість традиційних родинних цінностей сьогодні і готовий стати на їх захист.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.