111 views

Тернополянин розкаже як своїм прикладом руйнує стереотипи

Книгарня «Є», що по вулиці Валова 5-9 у Тернополі , запрошує на тематичну лекцію про лайфхаки, способи зручних та дешевих подорожей «Льодовики, пустелі та 55 країн Олега Кошли» в рамках проекту «Мандри», яка відбудеться 4 серпня. Початок – о 18.30.

Для мандрівок за кордон потрібна велика сума грошей? Цей стереотип своїм прикладом ламає тернополянин Олег Кошла. За майже 7 років йому вдалося побувати у 55 країнах, крайніми з яких є Чилі та Аргентина.

Проект «Мандри» – це зустрічі та розмови про подорожі, історії, які відбувалися з мандрівниками особисто, перестороги та зауваження, якими вони діляться з іншими. В рамках цього проекту лектори розповідають про різноманітні лайфхаки та дають поради, які можуть стати у нагоді як для бувалих мандрівників, так і початківців. Дешеві авіаквитки, перспективи та очікування від автостопу у різних країнах, цікаві «непопсові» маршрути кожного містечка та країни, та як їх пов’язати між собою, аби було не тільки цікаво, а й економно. Звичаї та традиції кожної країни та поради, на що першочергово звернути увагу. Перебування та помешкання – «Каучсерфінг» та інші види обміну. Усе та багато іншого охоплює проект «Мандри».

Партнером заходу є компанія “Gorgany”.
За найкраще запитання, визначене лектором, серед відвідувачів буде розіграно ексклюзивну мандрівну флягу.

Вхід вільний.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.