130 views

Тернополянам обіцяють зниження тарифів на комунальні послуги

Комунальні тарифи для населення знизяться. І то без адміністративного втручання уряду. Не вірите?

Дарма. Сам новоспечений міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов пообіцяв в ефірі одного з українських телеканалів, пише «Україна Комунальна».

«Зараз кон’юнктура ринку така, що може поталанити. Так воно і буде, що знизяться тарифи. Якщо цього не буде, завтра буде криза, і ми до неї не будемо готові, тоді ми будемо говорити про таргетировану підтримку тих, кому це потрібно. Багаті люди повинні платити справжню ціну, люди, які повинні отримувати підтримку, будуть отримувати підтримку», – заявив міністр.

Милованов додав, що для зменшення тарифів потрібно підвищувати енергоефективність – зменшувати попит, нарощувати виробництво і намагатися зробити ринок максимально ефективним.

Та допоки міністр обіцяє зниження тарифів на комуналку, уже нині, 4 вересня, у КП «Тернопільводокананл» о 10.00 відбуватимуться громадські слухання щодо зростання тарифу на холодне водопостачання та водовідведення. Подейкують,збільшиться він уже зі середини вересня щонайменше на 10%. Деталі – згодом.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.