654 views

Тернополянам відкриють таємницю «білого золота»

Автор: Світлана Зборовська

Як би ви поставились до того, що вам зарплатню видали …сіллю?

«А римські легіонери колись мали таке за щастя, – констатує психологиня, кандидат психологічних наук Катерина Варнавських. – Частину зарплатні їм видавали саме цим «білим золотом»… Зрештою, сіль в середньовічній Європі вартувала так дорого, що … почала виконувати роль грошей. Цінували її і як могутній оберіг, і як надзвичайно потужний енергетичний провідник. Нею зцілювали, а також … приманювали гроші й успіх».

Сучасники, переконана Катерина, не використовують і третини усіх можливостей солі, бо, просто не знають про них.

«А все набагато цікавіше, – зазначає психологиня. – Сіль – справжня загадка й скарб. Вона може також поперерджати про проблеми зі здоров’ям. Приміром, якщо жінку тягне на солоне, то одразу кажуть …вагітна. Насправді ж подібне бажання може свідчити про сильний стрес чи перевтому. І таких прикладів багато».

Усе про таємниці «білого золота», його властивості – уже 30 жовтня о 18.00 під час унікального майстер-класу психолога, психодіагноста Катерини Варнавських «Солетерапія. Таємниці солі» в Центрі психології Тетяни Білінської, що на бульвар Шевченка, 1, приміщення 19 (вхід із двору «Бункермузу»).

Вартість участі:
200 грн – при оплаті до 29.10
250 грн – при оплаті в день зустрічі 30.10
Реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/b62p2e57oDf4oM4j7
Або про участь повідомте будь-ласка за тел./VIBER : 0684291755 – Оля

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.