150 views

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день сім’ї: історія свята

Як передає «Прямий», Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН Резолюцією A/RES/47/237 від 20 вересня 1993 року.

Відзначення цього свята має звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального Секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.

Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби та сама формує їх.

Сім’я як основний елемент суспільства була та залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє та розвивається держава, зростає добробут народу.

В усі часи за державою, а також за становищем сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї та держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

Із сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

Вголос

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.