209 views

Схід і Захід разом: попасняни передали слова вдячності Леоніду Бицюрі

22 липня місто Попасна, що на Луганщині, відзначило День визволення від російський окупантів!
У цей день рівно 5 років тому над адміністративними будівлями замайоріли українські прапори! Пригадати всіх, хто став на захист Попасної, вшанувати пам’ять тих, хто поклав за неї голову та привітати містян зібралися сьогодні на площі Героїв мешканці міста та гості Попасної. 
Серед почесних запрошених гостей був присутній начальник Тернопільського зонального відділу ВСП полковник Іван Бугай.
Полковник Іван Бугай вручив пам’ятний подарунок від заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри символічний оберіг – герб ОУН як знак єднання Заходу та Сходу України!

Попасняни передали слова вдячності Леоніду Олексійовичу. Саме завдяки його сприянню Попасна й Тернопіль активно співпрацюють уже багато років.  Активно взаємодіють  громадські організації, школи та реабілітаційні центри.  Днями  у Файному й на Тернопільщині гостювали діти з Попасної Створено Національної ініціативи Українських міст, у рамках якої кожне  з міст Західної та Центральної України мали б обрати собі партнера для подальшої роботи. Численні зустрічі з тернополянами дали можливість луганчанам уперше за 28 років незалежності ознайомитись із історією України, зокрема – Західної. Зруйнувати стереотипи, сформовані за десятиліття  радянською та російською пропагандою. Саме в такий спосіб ми можемо повернути розуміння українцями одне одного.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.