148 views

Скільки доведеться потратитись тернопільським випускникам?

За рік витрати на випускний вечір зросли. Подорожчав не тільки одяг, а й святковий банкет.

  У селах та невеликих містах, таких як Тернопіль, на випускну сукню доведеться витратити 3-5 тис. грн. У великих містах дівчата готові заплатити за ексклюзивне вбрання понад 20 тис. грн. Останнє купують у брендових салонах чи шиють на замовлення. Крім того, сукню можна взяти на прокат. Це у середньому коштує 2-4 тис. грн. На прикраси та взуття доведеться витратити від 1 до 7 тис. грн, передає gazeta.ua з посиланням на konkurent.in.ua.

   Ще 1,5-2 тис. грн коштуватиме макіяж, зачіска, манікюр.

 Зібрати хлопців на випускний коштує дешевше. У невеликих містах на костюм, сорочку і краватку доведеться витратити 2-3 тис. грн. Взуття та аксесуари коштуватимуть 1-1,5 тис. грн. У великих містах костюм випускника обійдеться у 6-8 тис. грн. Взуття та аксесуари – 3-4 тис. грн. У брендових магазинах за вбрання доведеться заплатити ще більше. Також можна орендувати костюм – 2-3 тис. грн.

Святковий банкет обійдеться від 1 тис. грн з родини. Йдеться про найбюджетніший варіант святкування у приміщенні школи. Дорожче коштуватиме свято для тих, хто планує йти у ресторан, замовляє ведучих і музику – 2-3 тис. грн. У великих містах за банкет готові платити і 10 тис. грн. З такими цінами багато батьків відмовляються від святкування з дітьми. Щоб зекономити останні йдуть у караоке чи влаштовують невеликий фуршет.

  Також випускники замовляють фотографів, відеооператорів, купують повітряні кульки і квіти для вчителів. У невеликих містах це додатково 1-2 тис. грн. У великих – 3-4 тис. грн.

  Цьогоріч в Україні випускні пройдуть з 24 травня до 22 червня. Навчальні заклади самостійно обиратимуть дату святкування.

Фото з відкритих джерел

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.