153 views

Руслан Кошулинський перебуває із робочим візитом на Тернопільщині

Сьогодні, 27 листопада, заступник голови ВО Свобода, єдиний кандидат на президентські вибори від націоналістів Руслан Кошулинський перебуває із робочим візитом на Тернопільщині.

Першим містом, яке відвідав націоналіст був Монастириський, де він провів плідну зустріч із місцевими жителями. Свободівець розпочав із обговорення нагальної теми – це введення в десяти областях України воєнного стану та зупинився на найбільш важливих аспектах.

Про це пише В Курсі.

Також, своїм виступом Руслан Кошулинський розвіяв сумніви містян, які стосувалися церковного питання. Він наголосив, що основною вимогою від влади є перейменування московського патріархату. Саме така зміна разом із Томосом забезпечить панування української церкви на території нашої держави.

Окрім того, націоналіст звернув увагу і на незаконність приватизації земель Почаївської лаври за часів Януковича. Свободівець зазначає, що російська церква – це відділ ФСБ в Україні. Важливим є не дати їй загарбати українські святині.

Зустріч проходила у формі бесіди, тому кожен присутній житель Монастириської мав змогу задати питання, які його турбують.
«Сучасне значення патріотизму : коли на крик Наших б’ють, всі збігаються, але вже не розбігаються. Головне наше бажання і наша згуртованість» – додав Руслан Кошулинський.

На завершення свободівець закликав підтримати діючого міського голову на виборах в ОТГ, які відбудуться 23 грудня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.