270 views

Порошенко готовий пройти детектор брехні у прямому ефірі телеканалу “Прямий” (відео)

Про це п’ятий президент України  заявив 12 серпня під час брифінгу для журналістів  одразу після допиту у Державному бюро розслідувань.

Нагадаємо, Петро Олексійович свідчив у рамках кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканалу «Прямий».

“Ми маємо справу зі спробую рейдерського захоплення “Прямого” каналу,  ініціатором цього є пан Портнов,  заступник голови адміністрації  Януковича, учасник підготовки  законів 16 січня. За його заявою, абсолютними припущення , які не мають нічого спільного з правдою, більше трьох місяців Державне бюро розслідувань робить спробу тероризувати журналістів” ,  – зазначив Петро Порошенко. 

Він наголосив, що не має  жодного відношення  до власності або управління “Прямим” каналом” , що  не довіряю ДБР, його керівництву та  не вірить в об’єктивність  і неупередженість слідства

“Я готовий пройти  детектор брехні на “Прямому” каналі і в прямому ефірі , – зазначив. – Однак, коли я це запропонував у них великого ентузіазму до цього не було”.

Прокоментував також  Петро Порошенко  і  справу моряків та провокацію, як зазначив, біля входу в ДБР.

“Справа не в Порошенку, Порошенко точно  дасть собі раду, справа в тім, що це є яскравим підтвердженням того реваншу, який на сьогоднішній день як ракова пухлина намагається розповсюджуватись  Україною” – зауважив.

Брифінг для представників ЗМІ

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 12 серпня 2019 р.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.