333 views

Перестало битись серце відомого тернопільського журналіста

«Журналіст повинен любити, поважати і цінувати людей». Таким було життєве й творче кредо відомого тернопільського журналіста та радіожурналіста Ярослава Бачинського.

Його серце перестало битись на 64 році життя. Про це сповіщає у соцмережах журналіст Олег Лівінський :

«На 64 році життя відійшов у вічність народний журналіст Тернопілля Ярослав Бачинський. Так свого часу його влучно охарактеризував уже теж покійний голова обласного осередку НСЖУ Микола Ротман. І хоч такого звання немає на офіційному рівні, Ярослав Мар’янович заслужив його завдяки повазі від краян. На Тернопіллі немає жодного населенного пункту, де б за 50-річну творчу діяльність не ступала нога Бачинського. Ярослав, виходець із села Бедриківці Заліщицького району, залишився вірним рідній землі, присвятивши більшість із своїх публікацій і радіопередач аграріям та загалом жителям сільської місцевості. Ярослав Мар’янович описав у місцевій та республіканській пресі та розповів у радіоефірі усі найважливіші віхи Тернопілля за останні понад 30 років. 
Свій творчий шлях у журналістиці Ярослав Бачинський розпочав зі Збаразької районки, після цього тривалий період був головним редактором Тернопільського районного радіо, а в середині 2000-их – автором і ведучим сільської програми «Господар» на обласному державному радіо. Загалом у масмедійній справі він співпрацював з багатьма місцевими та всеукраїнськими виданнями. 
Творчим і життєвим кредо Ярослава Бачинського було: «Журналіст повинен любити, поважати і цінувати людей». Саме читачам і радіослухачам присвятив життя народний журналіст, задля яких,. незважаючи на важку недугу, він працював до останніх своїх миттєвостей. 
Доброзичливим, щирим і справедливим назавжди залишиться Ярослав Мар’янович у наших спогадах!
Вічна Тобі, Друже, пам’ять! Нехай Твоя душа опиниться на небі!»

Редакція сайту «Головне» висловлює щире співчуття рідним, близьким та друзям Ярослава Бачинського з приводу важкої втрати. Вічна пам’ять!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.