120 views

На Тернопільщині триває перевірка оздоровчих закладів

  Оздоровча кампанія користується особливим попитом в літню пору. Разом з тим виникає необхідність здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду та контролю за діяльністю оздоровчих таборів.

   Забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році, створення належних умов для культурно-виховної, оздоровчо-спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування та харчування у закладах оздоровлення та відпочинку можливе за умови дотримання наступних вимог:

1. Дотримання норм забезпечення дітей повноцінним харчуванням у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку відповідно до фізіологічних потреб і енерговитрат та порядку організації харчування згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування в навчальних та оздоровчих закладах» (зі змінами);

 2. Дотримання нормативів розміщення дітей для відпочинку на території, у будинках і приміщеннях дитячих закладів відпочинку, матеріально-технічного забезпечення дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для надання послуг з відпочинку, що відповідають вимогам .

  Держпродспоживслужба Тернопільської області у складі робочої групи обстежує стан готовності закладів оздоровлення і відпочинку, зокрема вивчаються питання щодо забезпечення належних умов для перебування дітей в закладах, спрямованих на збереження та зміцнення здоров’я, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь під час оздоровчої кампанії 2019 року.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.