115 views

На Тернопільщині селами розїжджають невідомі та обкрадають пенсіонерів

В області збільштлася кількість випадків коли селами пересуваються невідомі особи та обкрадають людей похилого віку. Упродовж два подібних випадки трапилися у Кременецькому районі та на Борщівщині. 

84-річної жительки Кременецького району втратилася десять тисяч гривеньт після візиту двох незнайомок. Підозрювані жінки прийшли до потерпілої під приводом купівлі пір’я. Допоки одна із них розмовляла з старенькою, інша викрала гроші зі сховку господині. 

Схожий випадок трапився в одному із сіл Борщівського району. Щоправда потерпіла помітила двох незнайомок, коли вони виходили вже з її хати. Пенсіонерка поралася по господарству і не замкнула вхідних дверей, чим і скористалися зловмисниці. Вже на порозі почали розповідати господині, шо скуповують старі подушки, пір’я та намагалися всіляко заговорити її. Вже після того, як невідомі пішли,  потерпіла виявила крадіжку 5 тисяч гривень. За словами потерпілих, зловмисниці пересувалися на автомобілях.

Жителів області застерігають не впускайте до хати невідомих, зачиняйте вхідні двері, навіть коли пораєтеся по господарству та не залишайте ключі від домівок у легкодоступних місцях. Якщо ж непрохані гості вже переступили поріг, намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.