226 views

На Тернопільщині пропагують активний спосіб життя

Задля залучення населення до активного способу життя, формування духу колективізму, авантюризму, на Кременеччині планують організовувати та проводити змагання з екстрим-ралі систематично.

Нагадаємо, з нагоди святкування Дня молоді, в останню неділю червня 2019 року, на Кременеччині організували екстрим-ралі 4х4 «Драйв», в якому брали участь майже два десятки екіпажів. Учасники пройшли складний але водночас цікавий маршрут. «99 поворотів» с. Веселівка – с. Чугалі, які учасники пройшли з затамуванням подиху. За поворотами на них очікували заплави, заболочені ділянки,опалі дерева. Окрім загартування духу, екстремали могли споглядати чарівні види місцевої природи.


Церемонія нагородження учасників заїзду відбулася під час святкування Дня молоді, в урочищі «Заброддя». Командам вручали грамоти та кубки в 6 номінаціях «Воля до перемоги», «Найстарша команда», «Наймолодша команда», Найбільш підготовлений автомобіль», «Рука допомоги» та «Колесна формула 6х6», – розповів начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Кременецької РДА Василь Колонтай.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.