244 views

На Тернопільщині промишляють мобільні шахраї

Їй зателефонували. З банку. Сповістили принеприємнішу новину: її картки заблоковано.

Аби виправити ситуацію має сповістити персональні дані та іже необхідне для розброкування. Сповістила і…. зосталась без грошей. У 65-літньої тернополянки з пенсійної та кредитної карток загалом зникло майже дев’ять тисяч гривень… Значно меншу суму втратив і житель Теребовлянщини.

У Нацполіції кажуть: потерпілі думали, що довіряють конфіденційну інформацію, що стосується їхніх карток, працівникам банківських установ, а, як з’ясувалося, добровільно повідомили її шахраям. І такі випадки не поодинокі. Мало не щодня правоохоронці реєструють чергові факти мобільних шахрайств.

Співробітники поліції вкотре нагадують: не можна нікому розголошувати  персональні дані вашого «електронного гаманця». Коли вам телефонують і представляються працівником банку та просять назвати номер картки, інші персональні дані, мотивуючи тим, що вашу картку заблоковано, у жодному разі цього робити не слід. Також не варто виконувати умови аферистів, які кажуть, що кошти можна вберегти, перекинувши їх на вказаний ними банківський рахунок.

Працівники фінустанови ніколи  не проводять жодних операцій з грошима по телефону. Одразу припиняйте розмову з таким абонентом. Для уточнення будь-якої інформації зателефонуйте в банк за номером, який вказаний на картці або на офіційному сайті банку.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.