184 views

На Тернопільщині змагались велосипедисти з усієї України

«Велоперегони, на які чекаєш цілий рік» – саме так організатори (велоклуб «Cadence» спільно з Чортківської міською радою) охарактеризували найвизначнішу спортивну подію травня – велоперегони «Чортківський перевал». Вже п’ятий рік поспіль десятки велосипедистів зі всієї України змагаються за звання найспритнішого.

Цьогоріч у велоперегонах взяли участь 63 велосипедисти, а географія учасників  вражає: Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломия, Надвірна, Запоріжжя, Калуш, Львів, Мукачево та декілька районних центрів області. Це й не дивно, адже перегони зі статусу регіонального давно перейшли до всеукраїнськогo, пише прес-служба ТОР.

Учасників розділили на чотири категорії. В «Еліті» виступали учасники з досвідом, аматорів розділили на дві групи – «Аматори» і «Аматори 30+», адже вік велосипедистів дійсно різнився. Жінки змагалися за кубок у своїй категорії. Усім належало подолати по два кола заданого маршруту довжиною 18 км, окрім «еліти» – на цих учасників чекав маршрут довжиною в три таких кола.

 Шлях, який здолали велосипедисти –  не з легких. Складний рельєф Чорткова та околиць міста, різні типи доріг – бруківка, лісові стежки, підйоми і спуски, а на додачу – нарешті справжня літня погода – зробили трасу «Чортківського перевалу» випробуванням не лише для новачків, але й для досвідчених учасників.

«Чортківський перевал» – це атмосфера дружньої боротьби, екстриму та позитивних емоцій. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.