477 views

На голову Тернопільської ОДА претендує одіозний ексрегіонал. Назріває скандал

Минуло понад два місяці як звільнилось крісло голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Донедавна його пророкували очільнику обласної організації партії “Слуга народу” Ігорю Жмінці.

Декларацію до НАЗК як кандидат на цю посаду він подав ще 1 липня. А впродовж минулого тижня ОДА “стояло на вухах”. Чекали на приїзд Гаранта та офіційне представлення голови. Однак, схоже, щось пішло не так. Уже 21 серпня на сайті НАЗК з’явилась декларація про доходи ще одного кандидата на посаду голови – Руслана Комара-Чорного. Екс-регіонала мешканці Тернопільщина більше знають за скандалом, пов`язаним із портретом Януковича

“Нагадаємо, що під час правління “Партії регіонів”, коли Тернопільщиною вже правив Хоптян, товаріщ Руслан у 2013-му очолив Підволочиську РДА, змінивши на посаді Валентина Хоптяна, і віддячив за призначення дуже гучно, “попросивши” дітей з Будинку Школяра вишити портрет тодішнього диктатора Януковича і подарувати Хоптяну. Діти шиють портрет Януковича, а батьки стоять на майдані проти Нього! Хіба не абсурдна ситуація? – зазначає у соцмережах представник Національного Корпусу Тернопільщини Михайло Микусь. – Документ на призначення вже в Зеленського і чекає його підпису. Чи призначить президент Зеленський організатора збору людей на антимайдан, посібника тодішньої злочинної влади, який якимось дивом уник ілюстрації?? Хіба можливо, після подій на Майдані, під час Російсько-Української війни, дозволити таким особам взяти реванш???”

Питання доволі риторичне. Влада нині – не передбачувана. Тим часом у соцмережах зростає обурення звісткою.

“Руслан Володимирович Комар-Чорний, при Янику був головою Підволочиської РДА. Тепер його наче хочуть зробити головою ОДА.
Про цю людиину чула багато недоброго. Що, тернополяни, будемо “терпілами” чи все таки якось дамо знати, що нам тут ні “смотрящих”, ні “кумів” із зони не треба? Не питайте звідки інформація. Але цього допустити не можна”, – пише в соцмережах відома волонтерка Ліля Мусіхіна.

Призначення головою ОДА людини з команди Януковича однозначно спровокує значний суспільний протест. Тернопільщина – на порозі руйнівного скандалу. Зрештою, можливо, саме це й цікаво новоспеченим “слугам народу”. Проекспериментувати: “схаває піпл” чи ні?

Бандерівська Тернопільщина, над розчленуванням чи й узагалі ліквідацією якої як області вже задумуються в столиці, – доволі зручний майданчик для цього. Тому й на її емоції та думку, схоже, Гарант не зважатиме. Інакше чому він досі традиційно на своїй сторінці в соцмережах не написав: “Добрий день, Тернопільщино! Як і обіцяв, звертаюся до вас по пораду щодо кандидатури голови Тернопільської ОДА. Ми відібрали таких претендентів. Що скажете про цих осіб?”.  Такі дописи були стосовно майже всіх регіонів України. Чим Тернопільщина гірша? До того ж, новоспечений “губернатор” увійде в її історію як останній голова ОДА. Далі, згідно з реформою, – будуть тільки префекти. То чому на її думку не зважають?   

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.