379 views

“Наші чемпіони є прикладом для всієї України” – Леонід Бицюра

18 медалей здобули тернопільські спортсмени на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та РФР. Сьогодні чемпіони повернулись додому. 

Команду Тернопільського регіонального центру спорту інвалідів “Інваспорт” на залізничному вокзалі урочисто зустрів заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Він привітав чемпіонів та наголосив, що вони є прикладом для всієї України.

” Наші чемпіони є прикладом сили духу та сили волі.
зауважив. – На чемпіонаті вони показали приклад роботи над собою та сили волі усій Україні. Довели, що здоров’я – це не медицина, а спосіб життя та ставлення до нього. І якщо ти маєш натхнення та наполегливість, якщо працюєш над собою постійно, то навіть у критичній ситуації залишишся незламним та досягнеш мети”.

Особливими досягненнями відзначився майстер спорту Святослав Олійник. До Тернополя він повернувся аж із трьома медалями: “золота” та дві “срібні”.

“За перший рік – це мої перші золоті медалі, – зазначив. – Перемоги очікував, адже тренувався майже щодня. Після такої наполегливої праці вирішив місяць відпочити і – знову до роботи”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.